Webové stránky

Už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a rozumnou cenou.

Přizpůsobení pro mobilní telefony a tablety

V současné době navštíví webové stránky mezi 5 – 20% mobilních uživatelů. Tedy uživatelů, kteří si Vaše webové stránky prohlíží buď přímo z mobilního telefonu, nebo například z tabletu.

Pokud je web na mobilním zařízení návštěvníka nečitelný, špatně se v něm orientuje, nebo se nezobrazuje korektně, většina takových návštěvníků web ihned opustí. Pokud však na webu nachází potřebné informace ihned, web je přehledný a korektně zobrazený, návštěvník zůstává a v případě nabídky služeb či zboží se také snáze stává Vaším zákazníkem.

To se týká zejména přístupnosti a použitelnosti webu. Neméně podstatné přínosy verze upravené pro mobilní zařízení je také jeho technické přizpůsobení (zjednodušení) a datová velikost jednotlivých prvků. Většina tarifů s mobilním internetem je omezena datovým limitem. Je proto více, než žádoucí, pokud je web na mobilních zařízeních zobrazen bez zbytečných designových prvků, fyzicky velkých obrázků a jiných prvků. Dobře přizpůsobený web pro mobilní zařízení by měl být dostupný i při použití pomalého mobilního připojení.

SEO optimalizace

Cílem SEO je získat ve výsledcích vyhledávání lepší pozici (odkaz na stránky bude zobrazen mezi prvními), a tím i četnější a zároveň cílené návštěvníky

Vlastní design

Obecně platí, že obal produktu prodává. Stejně tak je tomu i u webových stránek. Kreativní, poutavý a moderní design s dodržením všech zásad použitelnosti výrazně napomáhá k propagaci Vašeho produktu či služby. Navrhujeme moderní grafický design individuálně na míru Vašemu oboru a Vašim potřebám.

Fotogalerie produktů

Víme, že fotografie produktů nebo služeb jsou velmi důležité, proto je fotogalerie nedílnou součástí všech webových stránek. Jak bude vypadat vaše fotogalerie produktů se můžete podívat zde

Kontaktní formulář

Aby mohl snadno

Administrace webových stránek

Veškeré webové stránky jsou postaveny na jádru redakčního systému, který již v základní podobě má obrovskou škálu funkcionalit. Pro uživatele je díky redakčnímu systému velmi snadné upravovat obsah webových stránek. Díky systému je také možné kdykoliv rozšířit funkcionalitu webových stránek nad rámec základní funkcionality.

Sociální sítě

Aby mohl snadno

Hosting

Aby mohl snadno

Doména

Aby mohl snadno

Technická podpora

Aby mohl snadno